Klarnet dinle!

No Comments »

Klarnet dinle, sadece dinlemekle yetinme sen de klarnet çal!

Klarnet ülkemizde en çok ilgi gören müzik aletlerinden bir tanesi, özellikle sol klarnet bizimle, bizim kültürümüzle özdeşleşmiş, bütünleşmiş bir çalgı. Gerek sesi, gerek şarkılarda edindiği yer ve şarkılara kattığı güzellikle bir çok kişinin çalmak istediği bir enstruman.

Klarnetine hakim, dinleyenleri kendine hayran bırakan bir çok Türk Klarnetçi bizleri klarnet çalmaya her geçen gün daha da heveslendiriyor. Yazımızın başlığı “klarnet dinle” ama klarnet sadece dinlenilecek bir müzik aleti değil, klarneti dinlerken bir şeyler hissedenler kesinlikle klarnet de çalmak isteyeceklerdir, neden sadece dinleyici olarak kalasınız ki, siz de kendinizi başkalarına dinletmek istemez misiniz? Arkadaşlarınızla oturduğunuzda bir kaç parça çalmak, ya da yalnızken size arkadaşlık edece bir müzik aleti? Klarnet dinle, klarnet çal, klarneti hisset!

Klarnet dinlemek isteyenler için aşağıda gayet güzel bir grup performansı, klarnet performansı mevcut. Klarnet dinlemek isteyenleri klarnet kursumuza da bekleriz. Müzik paylaştıkça güzel

Tags:

Author: Murat Erturgut

Comments are closed.